Appleby Ice Centre-Pad 2, Venues, PeeWee (U13) House 2 - Orange, PW, 2019-2020 (Burlington Girls Hockey Club)

PrintVenue Calendar
<< PrevApril, 2020
SunMonTueWedThuFriSat
Mar 22Mar 23Mar 24Mar 25Mar 26Mar 27Mar 28
Rep
Atom (U11) AA (Chris Douridas)
5:30 PM-7:00 PM
Practice
Rep
Bantam (U15) A (Dave Lafleur)
7:00 PM-8:30 PM
Practice
MID
Midget (U18) House 2 - White
8:30 PM
@ MID - Midget (U18) House 5 - Purple
MID
Midget (U18) House 6 - Blue
9:30 PM
@ MID - Midget (U18) House 4 - Red
Rep
Bantam (U15) AA (Dallas Gray)
5:30 PM-7:00 PM
Practice
Rep
PeeWee (U13) AA (Vanessa Dupuis)
7:00 PM-8:30 PM
Practice
Rep
Midget (U18) B (Chris Plummer)
8:30 PM-10:30 PM
Practice
PW
PeeWee (U13) House 3 - Red
8:30 AM
@ PW - PeeWee (U13) House 4 - Blue
PW
PeeWee (U13) House 2 - Orange
9:45 AM
vs. PW - PeeWee (U13) House 6 - White
PW
PeeWee (U13) House 1 - Black
11:00 AM
@ PW - PeeWee (U13) House 5 - Purple
BAN
Bantam (U15) House 1 - Green
12:30 PM
@ BAN - Bantam (U15) House 4 - Orange
BAN
Bantam (U15) House 5 - White
1:45 PM
@ BAN - Bantam (U15) House 2 - Black
BAN
Bantam (U15) House 3 - Red
3:00 PM
@ BAN - Bantam (U15) House 6 - Blue
MID
4:30 PM
SEMI #1 1st @ 4th
MID
5:45 PM
SEMI #2 3rd @ 2nd
MID
7:00 PM
CONSOLATION 6th @ 5th
Mar 29Mar 30Mar 3101020304
NOV
Novice (U9) House 1 - Green
9:30 AM
@ NOV - Novice (U9) House 2 - White
NOV
Novice (U9) House 3 - Light Blue
10:30 AM
@ NOV - Novice (U9) House 4 - Wine Red
ATO
11:30 AM
AH SF #1 @ AH SF #2
PW
1:00 PM
PH SF #1 @ PH SF #2
BAN
2:30 PM
BH SF #1 @ BH SF #2
MID
4:00 PM
MH SF #1 @ MH SF #2
Rep
PeeWee (U13) A (Marty Savoy)
5:30 PM
vs. TBD
Rep
Bantam (U15) A (Dave Lafleur)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
05060708091011
12131415161718
Rep
U15 A (Marty Savoy)
7:00 PM-8:30 PM
Tryout
Rep
U18 A (Nick Mitchell)
8:30 PM-10:00 PM
Tryout
Rep
U13 A (John Brown)
6:30 PM-8:30 PM
Tryout
Rep
U15 Team 3 (Heather Michlik)
8:30 PM-9:30 PM
Tryout
Rep
U18 Team 3 (Chris Plummer)
9:30 PM-10:30 PM
Tryout
19202122232425
Rep
U13 A (John Brown)
10:00 AM-11:30 AM
Tryout
Rep
U18 AA (Dana Weistra)
8:30 PM-10:00 PM
Practice
Rep
U13 Team 3 (Andy Harkness) & U13 Team 4 (Craig Valiquette)
4:30 PM-5:30 PM
Shared Tryout
Rep
U21 AA (Kevin Greco)
5:30 PM-7:30 PM
Practice
Rep
U18 AA (Dana Weistra)
7:30 PM-9:00 PM
Practice
2627282930May 01May 02
May 03May 04May 05May 06May 07May 08May 09