Appleby Ice Centre-Pad 2, Venues (Burlington Girls Hockey Club)

PrintVenue Calendar
<< PrevApril, 2019Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Mar 24Mar 25Mar 26Mar 27Mar 28Mar 29Mar 30
2018-2019
Rep
Bantam B (Jamie Barron)
7:00 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam A (Chris McGrath)
8:30 PM-10:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom AA (Mark Cernjul)
5:30 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam AA (Dallas Gray)
7:00 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
MID
Midget House 4 - Red
(3-3)
8:30 PM
vs. MID - Midget House 5 - White
2018-2019
MID
Midget House 1 - Black
(2-4)
9:30 PM
vs. MID - Midget House 3 - Orange
2018-2019
Rep
Midget A (Marc Brennan)
5:30 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom B (Andy Harkness)
6:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
PeeWee AA (Dana Weistra)
7:30 PM-9:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Midget BB (Marion Rabeau)
9:00 PM-10:30 PM
Practice
2018-2019
PW
PeeWee House 5 - White
8:30 AM
vs. PW - PeeWee House 1 - Green
[PW Consolation]
2018-2019
PW
PeeWee House 4 - Orange
9:45 AM
vs. PW - PeeWee House 6 - Black
[PW Semi 1]
2018-2019
PW
PeeWee House 2 - Blue
11:00 AM
vs. PW - PeeWee House 3 - Red
[PW Semi 2]
2018-2019
ATO
Atom House 5 - Silver
12:30 PM
vs. ATO - Atom House 4 - Green
[ATOM Semi 1]
2018-2019
ATO
Atom House 2 - Light Blue
1:45 PM
vs. ATO - Atom House 3 - Red
[ATOM Semi 2]
2018-2019
ATO
Atom House 1 - White
3:00 PM
vs. ATO - Atom House 6 - Purple
[ATOM Consolation]
2018-2019
MID
Midget House 3 - Orange
4:30 PM
vs. MID - Midget House 1 - Black
[MID Semi 1]
2018-2019
MID
Midget House 6 - Green
5:45 PM
vs. MID - Midget House 5 - White
[MID Semi 2]
2018-2019
MID
Midget House 4 - Red
7:00 PM
vs. MID - Midget House 2 - Light Blue
[MID Consolation]
Mar 31010203040506
2018-2019
NOV
Novice House 2 - Light Blue
9:30 AM
vs. NOV - Novice House 1 - White
[NOV Gold]
2018-2019
ATO
Atom House 3 - Red
11:00 AM
vs. ATO - Atom House 4 - Green
[ATOM Gold]
2018-2019
PW
PeeWee House 4 - Orange
12:30 PM
vs. PW - PeeWee House 3 - Red
[PW Gold]
2018-2019
BAN
Bantam House 5 - Red
2:00 PM
vs. BAN - Bantam House 1 - Orange
[BAN Gold]
2018-2019
MID
Midget House 3 - Orange
3:30 PM
vs. MID - Midget House 6 - Green
[MID Gold]
2018-2019
Rep
PeeWee AA (Dana Weistra)
5:00 PM
vs. Brampton Canadettes
2018-2019
Rep
Bantam AA (Dallas Gray)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
07080910111213
14151617181920
2018-2019
DS
Novice DS
2:30 PM-3:30 PM
Practice
2018-2019
DS
Atom DS
3:30 PM-4:30 PM
Practice
2018-2019
DS
PeeWee DS
4:30 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Midget AA (Kevin Greco)
5:30 PM-7:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Novice A (Michael Burton)
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Midget AA (Kevin Greco)
8:30 PM-10:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Intermediate AA (Dave Schurman)
8:30 PM-10:00 PM
Practice
2019-2020
Rep
Intermediate AA (Kevin Greco)
8:30 PM-10:00 PM
Practice
21222324252627
2019-2020
Rep
Midget (U18) A (Stephen Day)
8:30 PM-10:00 PM
Tryout
2019-2020
Rep
PeeWee (U13) A (Marty Savoy)
10:30 AM-12:30 PM
Tryout
2019-2020
Rep
Atom (U11) A (Michael Burton)
4:30 PM-6:30 PM
Tryout
2019-2020
Rep
PeeWee (U13) A (Marty Savoy)
6:30 PM
vs. Flamborough Falcons
2019-2020
Rep
Midget (U18) B (Chris Plummer)
8:00 PM-9:30 PM
Tryout
282930May 01May 02May 03May 04
2019-2020
Rep
Intermediate AA (Kevin Greco)
7:30 PM
vs. Etobicoke Dolphins
May 05May 06May 07May 08May 09May 10May 11
2019-2020
Rep
Bantam (U15) A (Dave Lafleur)
8:30 PM-9:30 PM
Practice
2019-2020
Rep
Midget (U18) AA (Dana Weistra)
8:00 PM
vs. St. Catharines Brock JR Badgers
Printed from bghc.ca on Friday, May 29, 2020 at 4:33 PM