Appleby Ice Centre-Pad 3, Venues (Burlington Girls Hockey Club)

PrintVenue Calendar
<< PrevApril, 2019Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Mar 24Mar 25Mar 26Mar 27Mar 28Mar 29Mar 30
2018-2019
Rep
Atom B (Andy Harkness)
6:00 AM-7:30 AM
Practice
2018-2019
ATO
Atom House 1 - White & Atom House 2 - Light Blue
6:00 AM-7:30 AM
Shared Practice
2018-2019
ATO
Atom House 3 - Red
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam A (Chris McGrath)
7:00 PM-8:00 PM
Practice
Mar 31010203040506
2018-2019
Rep
Midget AA (Kevin Greco)
6:30 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom A (Chris Douridas)
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom AA (Mark Cernjul)
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Intermediate AA (Dave Schurman)
7:00 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam A (Chris McGrath)
8:30 PM-10:00 PM
Practice
07080910111213
2018-2019
Rep
Bantam B (Jamie Barron)
12:00 PM-1:00 PM
Practice
14151617181920
2018-2019
DS
Bantam DS
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Bantam A (Chris McGrath)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
PeeWee B (Marty Savoy)
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom A (Chris Douridas)
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Atom B (Andy Harkness)
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
Rep
Midget A (Marc Brennan)
8:00 PM-9:30 PM
Practice
21222324252627
2019-2020
Rep
Bantam (U15) A (Dave Lafleur)
10:30 AM-12:00 PM
Tryout
2019-2020
Rep
Novice (U9) B
12:00 PM-1:00 PM
Tryout
282930May 01May 02May 03May 04
2019-2020
Rep
Bantam (U15) AA (Dallas Gray)
10:30 AM-12:00 PM
Practice
2019-2020
Rep
Intermediate AA (Kevin Greco)
1:30 PM-3:30 PM
Practice
2019-2020
Rep
Atom (U11) A (Michael Burton)
3:30 PM-5:00 PM
Tryout
2019-2020
Rep
PeeWee (U13) A (Marty Savoy)
5:00 PM-6:00 PM
Tryout
2019-2020
Rep
Bantam (U15) BB (John Brown)
6:00 PM-7:30 PM
Tryout
2019-2020
Rep
Midget (U18) B (Chris Plummer)
7:30 PM-9:00 PM
Tryout
2019-2020
Rep
Atom (U11) BB (Craig Valiquette)
5:00 PM-6:00 PM
Tryout
2019-2020
Rep
PeeWee (U13) BB (Josh Flippance)
6:00 PM
vs. Oakville Hornets
2019-2020
Rep
Bantam (U15) BB (John Brown)
7:00 PM-8:30 PM
Tryout
2019-2020
Rep
Midget (U18) AA (Dana Weistra)
8:30 PM
vs. St. Catharines Brock JR Badgers
2019-2020
Rep
Atom (U11) A (Michael Burton)
T (0-0)
7:00 PM
vs. Oakville Hornets
2019-2020
Rep
PeeWee (U13) BB (Josh Flippance)
3:30 PM-5:00 PM
Practice
2019-2020
Rep
Midget (U18) AA (Dana Weistra)
6:30 PM-8:00 PM
Practice
May 05May 06May 07May 08May 09May 10May 11
2019-2020
Rep
Midget (U18) A (Stephen Day)
4:00 PM-5:30 PM
Practice
2019-2020
Rep
Intermediate AA (Kevin Greco)
6:30 PM-8:00 PM
Practice
2019-2020
Rep
Midget (U18) A (Stephen Day)
L (0-3)
7:30 PM
vs. Flamborough Falcons
2019-2020
Rep
Atom (U11) AA (Chris Douridas)
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Printed from bghc.ca on Friday, May 29, 2020 at 4:31 PM